Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Beware Of Acai Berry Scams
4th August 2011, 15:37 nga Vizitor

» Youtube dating site. Adult dating free in site uk.
4th August 2011, 14:59 nga Vizitor

» Buy generic cialis online now
4th August 2011, 14:37 nga Vizitor

» epa fish oil benefits
4th August 2011, 03:34 nga Vizitor

» Где лучше заправить картридж?
3rd August 2011, 15:20 nga Vizitor

» Подскажите, надо прошить samsung scx 4600....
3rd August 2011, 09:24 nga Vizitor

» Прикольные форумы
3rd August 2011, 07:57 nga Vizitor

» Где недорого купить картридж?
3rd August 2011, 06:07 nga Vizitor

» Samsung SCX 4623F Вот купила ....
2nd August 2011, 18:28 nga Vizitor

Affiliates
free forum


Dëshirat dhe synimet e Filoletit

Shko poshtë

Dëshirat dhe synimet e Filoletit

Mesazh  Admin prej 30th November 2008, 23:26

Mirësevini në Kuvend,
Merrni pjesë dhe diskutoni lirshëm, me respekt dhe bujari në mes kuvendarëve...Web-faqja Filolet bënë një vjet që është themeluar dhe pret bashkëpunimin e Juaj. Dëshira është e madhe, synimi gjithashtu... Enciklopedi e ardhme filozofike dhe letrare...
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 10
Join date : 16/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://kuvendime.forum-actif.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një pullë e gabuar!

Mesazh  rmt-filolet prej 3rd December 2008, 21:56

Një gabim ka rëshqitur dhe kërkoj ndjesë nga pjesëmarrësit në Kuvend. Kam fshi shkrimet e dërguara dhe nuk i gjej asesi. Eh, duheshte një gabim i tillë për të festuar njëvjetorin e Filoletit Embarassed
Tung
[rmt]

rmt-filolet

Numri i postimeve : 3
Join date : 20/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pulla e gabuar

Mesazh  lulja nga sioni prej 4th December 2008, 23:33

Oh rmt, i paske fshi mesazhet… çfar mëkati…, po kjo është vetëm një shenjë se puna në vitin e dytë të egzistencës do të vaj mbarë.
Si gjithëmonë, shpresoj të kam mundësinë të ju dërgoj akoma punime të tjera që do të ju interesojnë vizitorëve.
Ju përshëndet
Lulja nga Sioni Wink

lulja nga sioni

Numri i postimeve : 2
Join date : 19/11/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime

Mesazh  Laçi prej 30th December 2008, 23:55

Urime krejt ekipit per njëvjetorin me dëshirë per punën e mëtejme. Me këtër rast ju dergoj edhe një foto me email.
Tung nga Parisi.

Laçi

Numri i postimeve : 1
Join date : 26/12/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dëshirat dhe synimet e Filoletit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi